Dom i Ogród

nowoczesna kabina prysznicowa
Dom i Ogród

Jak wybrać najlepszą kabinę prysznicową?

Gdy podjęliśmy już decyzję na temat tego, że w naszej łazience, zamiast klasycznej wanny, zagości kabina prysznicowa, możemy zadać sobie pytanie o to, na co zwracać szczególną uwagę, jeśli zależy nam na udanym zakupie. Okazuje się, że odpowiedź na nie wcale nie jest aż tak trudna.

łazienka z prysznicem
Dom i Ogród

Czym się kierować przy wyborze baterii prysznicowej?

Wybierając baterię prysznicową szybko orientujemy się, że czekające nas zadanie nie należy do najłatwiejszych. Początkowo skłaniamy się przede wszystkim ku tym rozwiązaniom, które charakteryzuje ciekawy design. Z czasem odkrywamy jednak, że nie jest to najmądrzejsze podejście. Jak zatem przygotować się do zakupu baterii prysznicowej, jeśli zależy nam na zadowoleniu z niej trwającym przez lata?

kobieta trzyma poduszkę dekoracyjną
Dom i Ogród

Poduszki dekoracyjne – co warto o nich wiedzieć?

Jak zmienić charakter salonu, udekorować go i wprowadzić do niego nieco życia, a jednocześnie nie narażać się na przesadnie duże wydatki? Sposobów na osiągnięcie tego celu może być co najmniej kilka. Jednym z najskuteczniejszych wydaje się inwestycja w poduszki dekoracyjne. Na co powinniśmy zatem zwracać szczególną uwagę poszukując tych najbardziej wartościowych?

dziecko z matką
Dom i Ogród

Tapczaniki dla dzieci – jak wybrać najlepszy?

Już od pierwszych dni życia dziecka mamy świadomość tego, jak ważny jest w jego życiu dobry, spokojny sen. Początkowo zagwarantowanie mu odpowiednich warunków nie jest trudne. Maluch najpierw śpi razem z mamą, z czasem otrzymuje jednak własne łóżeczko, z którego może korzystać. Co jednak zrobić, gdy łóżeczko staje się za małe? Rozwiązaniem stosowanym w takim […]